Komentāri

Rīgas “Dinamo” latviešu vārtu vīrs Jānis Kalniņš iekļuvis aizvadītās nedēļas KHL labāko atvairījumu topā. “Dinamo” hokejists ar savu lielisko reakciju pret KHL čempioni Magņitogorskas “Metallurg” ierindojies topa piektajā vietā.

Kalniņš pret ”Metallurg” aizvadīja vienu no labākajām savas karjeras spēlēm, atvairot 47 no 50 pretinieku raidījumiem. Rīgas ”Dinamo” ar 4:3 ”bullīšos” pieveica KHL čempioni un rīdzinieku vārtu vīrs bija viens no panākuma lielākajiem kaldinātājiem. Nākamo spēli Rīgas ”Dinamo” aizvadīs ceturtdien, kad ”Inbox” ledus hallē cīnīsies ar Zagrebas ”Medveščak”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl