Komentāri

”Viasat Sport Baltic” hokeja komentētājs Oļegs Sorokins bija ļoti neapmierināts ar operatoru darbībām KHL regulārā čempionāta mačā starp Helsinku ”Jokerit” un Rīgas ”Dinamo”. Hokeja pazinējs sūdzējās par atkārtojumu trūkumu, kā arī retoriski jautāja, ko somu operatori Ziemassvētkos dzēruši.

Šosezon ”Jokerit” un ”’Dinamo” komandas jau divas reizes bija tikušās, abus mačus aizvadot Rīgā, un abās reizēs uzvarot somiem. Septembrī “Jokerit” bija labāka ar 3:1, bet novembrī viņi uzvarēja ar 2:1. Bet vakardienas mačā uzvaru ar 3:0 svinēja Somijas klubs.  Līdz šim KHL čempionātā abas komandas ir tikušās desmit reizes, no kurām “Dinamo” ir guvusi tikai divus panākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl