Komentāri

”Viasat Sport Baltic” hokeja komentētājs Oļegs Sorokins bija ļoti neapmierināts ar operatoru darbībām KHL regulārā čempionāta mačā starp Helsinku ”Jokerit” un Rīgas ”Dinamo”. Hokeja pazinējs sūdzējās par atkārtojumu trūkumu, kā arī retoriski jautāja, ko somu operatori Ziemassvētkos dzēruši.

Šosezon ”Jokerit” un ”’Dinamo” komandas jau divas reizes bija tikušās, abus mačus aizvadot Rīgā, un abās reizēs uzvarot somiem. Septembrī “Jokerit” bija labāka ar 3:1, bet novembrī viņi uzvarēja ar 2:1. Bet vakardienas mačā uzvaru ar 3:0 svinēja Somijas klubs.  Līdz šim KHL čempionātā abas komandas ir tikušās desmit reizes, no kurām “Dinamo” ir guvusi tikai divus panākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl