Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Vakar KHL regulārā čempionāta spēlē Rīgas ”Dinamo” principiālā duelī tikās ar latviešu hokejistu Kristapa Sotnieka un Edgara Masaļska pārstāvēto, kā arī Arta Ābola trenēto Toljati ”Lada” vienību. Trešā perioda ievadā ar ļoti efektīvu spēka paņēmienu izcēlās ”Dinamo” kanādiešu uzbrucējs Koltons Gillis.

Trešā perioda ievadā Gillis lielā ātrumā izpildīja ļoti spēcīgu spēka paņēmienu pret ”Lada” komandas pirmās maiņas uzbrucēju Aleksandru Bumaginu. Krievu hokejists īsti nebija gatavs pamatīgajam triecieniem un pēc sadursmes ar kanādieti laukumā saļima. Bumagins tikai ar komandas biedru palīdzību nokļuva līdz rezervistu soliņa. Spēlētājam pēc sāpīgā spēka paņēmiena bija pārsista seja un viens no ”Lada” līderiem izskatījās manāmi apjucis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka Rīgas ”Dinamo” vakardienas mačā 17 sekundes pirms pamatlaika beigām fantastiski izrāva neizšķirtu, bet četras sekundes pirms pagarinājuma beigām Lauris Dārziņš izrāva rīdziniekiem dramatisku uzvaru!

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl