Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūrs Kulda piektdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē asistēja vārtu guvumā, palīdzot Helsinku “Jokerit” izcīnīt svarīgu uzvaru par iekļūšanu Gagarina kausa izcīņā.

“Jokerit” viesos ar 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) pārspēja Hantimansijskas “Yugra”, tiekot pie trešās uzvaras pēdējās četrās spēlēs. Mača rezultātu pēc pusotras nospēlētas minūtes atklāja “Yugra” uzbrucējs Kirilis Belajevs, bet pirmā perioda otrajā pusē “Jokerit” ātri guva divus vārtus un izvirzījās vadībā. Vispirms pēc Kuldas piespēles precīzi meta Mika Niemi, bet nedaudz vēlāk Pēters Regins panāca jau 2:1 viesu labā.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Romāns Ļudučins panāca neizšķirtu. Tiesa, divas minūtēs vēlāk Marko Antila atjaunoja “Jokerit” komandai vadību. Helsinku hokejisti pēdējās minūtēs nosargāja vadību un svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2.

Kulda šajā spēlē laukumā bija 16 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Aizsargs šosezon 41 spēlē veicis desmit rezultatīvas piespēles, kas ir viņa KHL karjeras rekords.