Vai pēc uzvaras Rīgā ar 4:0, Dinamo apspēlēs Vityaz arī izbraukumā?

Rīgas Dinamo piektdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē viesos tiekas ar Maskavas apgabala Vityaz komandu, kura ir viena no divām vienībām, kuru rīdzinieki šosezon ir uzvarējuši pamatlaikā. Spēlē Podoļskā sāksies 19:30 un tiešraidē to translēs televīzijas kanāls TV6 un portāls Skaties.lv.

Maskavas apgabala Vityaz ir zaudējusi pēdējos trīs mačos, bet šosezon 24 spēlēs ir izcīnījusi 34 punktus, kas viņus ierindo devītajā vietā Rietumu konferencē. Līdz šim Dinamo ar savulaik KHL rupjāko komandu Vityaz ir tikusies 17 reizes, rīdziniekiem uzvarot 11 mačos.

Normunda Sējēja trenētā vienība ir zaudējusi pēdējos septiņos mačos, piedevām pēdējās četrās spēlēs tā pretinieku pārākumu ir atzinusi pēcspēles metienos. Trīs reizes bullīšos tika zaudēts mājās, atzīstot Maskavas Spartak, Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Ņižņijnovgorodas Torpedo, kā arī Soči komandas pārākumu, bet trešdien Maskavā rīdzinieki ar 1:2 bullīšos zaudēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas Dinamo.

Rīgas Dinamo šosezon ir uzvarējusi četrās no 24 spēlēm, bet tikai divas uzvaras gūtas pamatlaikā. Pēdējo panākumu rīdzinieki guva 9.oktobrī, kad savās mājās ar 4:0 uzvarēja tieši Vityaz komandu.

Piektdien gaidāmajā spēlē Latvijas klubam nepalīdzēs uzbrucējs Lauris Dārziņš, kurš atsvaidzinājis vecāku savainojumu, kura dēļ nevarēs piedalīties arī nākamajā rīdzinieku spēlē. Dārziņš šosezon laukumā devies 22 KHL spēlēs, kurās guvis četrus vārtus un izpildījis piecas rezultatīvas piespēles, nopelnījis četras soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +2, vidēji laukumā pavadot 16 minūtes un 59 sekundes.

Tāpat rīdziniekiem būs jāiztiek bez traumu guvušā otrā vārtsarga Jāņa Kalniņa, kura vietā no Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) pastarītes Rīga izsaukts Gustavs Dāvis Grigals.