30 komentāri

Rīgas “Dinamo” sestdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē pagarinājumā ar 3:2 uzvarēja Bratislavas “Slovan”, pārtraucot garu neveiksmju sēriju.

Uzvaru “Dinamo” nodrošināja Nikolaja Žerdeva vārti pagarinājuma pašās beigās. Tie bija rīdzinieku uzbrucēja otrie vārti šajā spēlē. Vēl reizi “Slovan” vārtsargu Mareku Mazaņecu pārspēja Karls Stolerijs.

Rīgas “Dinamo” jau pašā mača ievadā uz 35 sekundēm palika trijatā pret pieciem pretiniekiem, tomēr šis mazākums tika izturēts. Cīņas gaitā reizi ripa arī aizslīdēja gar vārtu līniju, bet tika aizsista prom. Rezultātu “Slovan” atklāja pirmās trešdaļas beigu daļā, kad Tomāšs Vorāčeks meta no zilās līnijas, bet ripa atsitās pret vārtu stabu, palika aiz vārtsarga Jāņa Kalniņa muguras un tika ieraidīta vārtos.juma pašās beigās.

Izlīdzinājumu rīdzinieki panāca trešdaļas pēdējā minūtē, kad zonā ielauzās Gunārs Skvorcovs, kurš iespēlēja ripu un to no gaisa vārtos ieraidīja Žerdevs, izceļoties otrajā mačā pēc kārtas.

Otrajā trešdaļā cīņa lielākoties ritēja vienmuļi, tomēr pašās trešdaļas beigās komandas parūpējās par jautrību, apmainoties ar vārtu guvumiem. Vispirms vairākumā Rīgas “Dinamo” iespieda pretiniekus zonā un 38.minūtē tālu metienu realizēja Stolerijs, tomēr izlīdzinājumu “Slovan” panāca 43 sekundes vēlāk, kad Deprē apslidoja vārtus un centās izdarīt piespēli, tomēr ripa no Krišjāņa Rēdliha slidas neveiksmīgi ielidoja vārtos.

Līdz ar to pēc 40 spēlētām minūtēm rezultāts saglabājās neizšķirts 2:2.

Izšķirošajā periodā vairāki ļoti bīstami vārtu gūšanas momenti bija rīdziniekiem, bet tos tā arī neizdevās realizēt. Tāpat divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Rīgas “Dinamo” ieguva vairākumu, tomēr arī šajā laikā uzvaru neizdevās izraut un komandām nācās doties pagarinājumā, kurā Žerdevam tomēr izdevās izraut uzvaru, izceļoties ar individuālu gājienu.

Žerdevs pēdējos divos mačos guvis trīs vārtus.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

• Janeks Jurgis
  • valdaaa
    +1 +1 0

valdaaa

Vai JUMS TAGAD NAV IESPĒJA PIESAISTĪT JAUNOS LATVIJAS SPĒLĒTĀJUS.Iemācīt viņiem,kas vjadzīgs un lai viņi gūtu pieredzi.Šitāda komanda no vieniem ārzemniekiem neuzcels Dinamo.Es UZSKATU ,KA Dinamo izcelsies tieši uz Latvijas spēlētājiem.Lai Jums veicas!Tomēr fanoju par Jums.