Komentāri

Rīgas “Dinamo” šovakar plkst. 19.30 KHL regulārā čempionāta mačā savā laukumā uzņems Minskas “Dinamo”. “Dinamo” komandas no Rīgas un Minskas šosezon savā starpā kopumā tikušās divas reizes un uzvaras dalītas uz pusēm.

Interesanti, ka Rīgas ”Dinamo” uzvaru sērija sākās tieši pret Minskas “Dinamo” (4:3), kad Gints Meija panākumu nesošos vārtus iemeta pamatlaika pēdējā sekundē. Rīgas kluba uzvaru sērija tika pārtraukta 19.novembrī, kad izbraukumā ar 0:1 nācās piekāpties Horvātijas komandai Zagrebas “Medveščak”.

Kurā vietā Rietumos ir Rīgas Dinamo un Minskas Dinamo? Skaties tabulā!

“Dinamo” komandas no Rīgas un Minskas šosezon savā starpā kopumā tikušās divas reizes – bez pieminētās uzvaras šī mēneša sākumā rīdzinieki septembrī izbraukumā cieta neveiksmi ar 1:2. Tomēr KHL pastāvēšanas vēsturē šie klubi spēlējuši jau 30 reizes, turklāt uzvaras dalītas uz pusēm.

Video: rīdzinieki ”Dinamo” derbijā zaudē Minskai

 

Atjaunot

Teksta tiešraide

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl