Rīgas Dinamo plkst. 19.30 KHL regulārā čempionāta mačā Liepājā uzņems Habarovskas Amur vienību. Iepriekšējā sezonā abos mačos pārāka bija Habarovskas komanda, kura mājās uzvarēja ar 3:2, bet šī gada janvārī Rīgā svinēja panākumu ar 2:1.

Pirmo spēli pēc nedēļu ilgā pārtraukuma, kurš bija nepieciešams valstsvienību vajadzībām, Dinamo aizvadīja otrdien, kurā ar 2:5 atzina Ķīnas kluba Pekinas Kunlun Red Star pārākumu. Šajā mačā rīdzinieki bija vadībā ar 1:0, taču pēc tam ielaida piecus vārtus pēc kārtas. Savukārt vēl pirms tam mājās ar 4:3 tika uzveikta Minskas Dinamo, un šajā mačā trenera amatā debitēja Sandis Ozoliņš, kurš kļuvis par Normunda Sējēja palīgu.

Tikmēr Habarovskas Amur pēc pārtraukuma otrdien viesos ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Artūra Kuldas pārstāvētajai Helsinku Jokerit. Tālo Austrumu komanda ir zaudējusi pēdējās četrās spēlēs. Rīgas Dinamo ar Amur līdz šim KHL čempionātos ir tikusies 21 reizi un 13 mačos uzvarējuši rīdzinieki, piedevām tikai reizi panākums nav izcīnīts pamatlaikā.