Komentāri
TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Sanktpēterburgas SKA – Rīgas ”Dinamo”
Foto: HCSKA.RU

Rīgas ”Dinamo” otrdien plkst. 18:30 Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mačā tiekas ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa Sanktpēterburgas SKA. Spēli tiešraidē varēs vērot kanālā “Viasat Sport Baltic” un video satura platformā “Viaplay”.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa klubs ir pārliecinošs Kontinentālās hokeja līgas līderis. SKA tuvākajiem sekotājiem Rietumu konferences tabulā ir par 19 punktiem mazāk, savukārt Austrumu līderi Kazaņas Ak Bars atpaliek par 20 punktiem. Pēdējā spēlē Sanktpēterburgas klubs sagrāva Bratislavas Slovan ar 5:0!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Atjaunot

Teksta tiešraide

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl