Komentāri

Rīgas ”Dinamo” plkst. 19:30 KHL regulārā čempionāta spēlē spēkosies ar spēcīgo Maskavas CSKA vienību, cenšoties pārtraukt 12 zaudējumu sēriju.

CSKA izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas, turklāt šosezon 14 aizvadītajos mačos cietusi vien trīs zaudējumus. Ar 29 punktiem “armijnieki” ieņem ceturto vietu Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā. Abas komandas KHL spēkojušās 25 reizes, rīdziniekiem svinot septiņus panākumus. Iepriekšējā sezonā abos mačos pārāki bija CSKA hokejisti

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Atjaunot

Teksta tiešraide

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl