2 komentāri

Rīgas “Dinamo” trešdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē “bullīšu” sērijā ar 2:3 piekāpās HK “Sochi” hokejistiem.

Pirmā perioda 16.minūtē Lauris Dārziņš vairākumā pārspēja “Sochi” vārtsargu Dmitriju Šikinu. Pirms ielidošanas vārtos, ripa trāpīja pa nekustīgu Andra Džeriņa slidu. Diemžēl, tiesneši uzskatīja, ka neskatoties uz to, ka Džeriņa kāja nekustējās, vārtu guvums nav jāskaita.

Trešajā periodā rīdzinieki atspēlējās no 0:2 un panāca neizšķirtu 2:2, tomēr vēlāk piekāpās “bullīšu” sērijā 2:3.

TOP komentāri

• Dzintars Dzintars
    +1 +1 0

Dzintars Dzintars

Jau ilgu laiku tiek tiesāts vienmēr par sliktu Rīgas Dinamo komandai.
  • Nauris Freimanis
    0 0 0

Nauris Freimanis

Vnm bijis ka mūsējie jau vairākas reizes vinnējuši beigās sāk pakāst. Un īpaši neieskaita vārtus. Tur tak kabatas nauda iet. Tpc jau tā ir

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!