Komentāri
Sējējs: Vajadzētu laicīgāk sākt spēlētāju atlasi nākamajai sezonai
Foto: LETA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Rīgas “Dinamo” vajadzētu laicīgāk sākt spēlētāju atlasi nākamajai sezonai, uzskata rīdzinieku galvenais treneris Normunds Sējējs.

Rīgas “Dinamo” sestdien noslēdza savu sezonu. Ar 58 punktiem 60 spēlēs komanda bija pārliecinoši pēdējā vietā 14 Rietumu konferences klubu konkurencē, no tuvākajiem sekotājiem Maskavas “Spartak” atpaliekot par astoņiem punktiem. Savukārt visā līgā Latvijas klubs ieņem pirmspēdējo vietu starp 29 komandām.

Kā pēdējās sezonās ierasts, arī pērn “Dinamo” sastāvu komplektāciju uzsāka vēlu, jo kluba vadība risināja finansiālus jautājumus un meklēja atbalstītājus.

Foto

“Izvērtējot aizvadīto sezonu un nākotni, uzskatu, ka vajag laicīgāk sākt spēlētāju atlasi nākamajai sezonai. Aizvadītajā sezonā bija problēmas ar momentu realizāciju. Kādās 10-12 spēlēs iemetām vienus vārtus, desmit palikām “sausā”. Ja ar vieniem gūtiem vārtiem izdevās izcīnīt uzvaru, tas jau bija labi. Tajā pašā laikā ne tik daudz ielaidām,” KHL citē Sējēju.

Kā vienu no galvenajiem uzdevumiem nākamajai sezonai Sējējs min rezultatīva vārtu guvēja meklēšanu.

“Protams, tādi kā Sergejs Mozjakins vairāk nav pieejami, tomēr vajag censties atrast līderus. Tuvākajā laikā runāsim ar kluba vadību un lemsim, kurš, kā un ar ko nodarbosies,” teica Sējējs.

Lasi vēl