Rīgas Dinamo treneru pacietības mērs ir beidzies, tāpēc tuvākajā laikā varētu sekot konkrētas darbības attiecībā pret atsevišķiem spēlētājiem, pēc pirmdien piedzīvotā kārtējā zaudējuma KHL čempionātā sacīja Latvijas kluba galvenais treneris un ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs.

Rīgas klubs savā laukumā Arēnā Rīga ar 2:4 (0:3, 1:1, 1:0) zaudēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas Dynamo, piedzīvojot piekto zaudējumu pēc kārtas un desmito pēdējo 11 mačos. “Tas pacietības mērs ir beidzies, domāju, ka visiem. Tas nozīmē, ka ķersimies pie darbībām,” pēc mača preses konferencē solīja neapmierinātais Sējējs, gan neatklājot, kādas darbības varētu tikt veiktas. Sējējs neslēpa, ka vadību neapmierina leģionāra Džastina Šaga sniegums, kurš pirmdienas spēlē trešajā periodā palika rezervē. “Jau ilgāku laiku neapmierina Šaga spēle. Ārzemnieks, kurš tiek laists vairākumā, guvis tikai vienus vārtus. Spēles gaitā nācās pāriet uz trīs maiņām. Tims Sestito nebija pelnījis sēdēt, bet dabūja noraidījumu,” klāstīja treneris.

Rīgas Dinamo galvenais treneris atzina, ka mājinieki pilnībā izgāzuši spēles pirmo periodu. “Spēlei gatavojāmies, skatījāmies, analizējām, taču tāpat pirmo periodu izgāzām. Nākamajās trešdaļās savācāmies un izlīdzinājām spēli, diemžēl bijām ielaiduši par daudz, bez tam daļa no zaudētajiem vārtiem bija nelaimīgu apstākļu rezultātā. Kā vienmēr pievīla realizācija. Momenti nebija slikti, bet bez “goliem” pie uzvaram netikt,” atzina Sējējs. Rīgas Dinamo labā vārtus guva aizsargi Ēriks Ševčenko un Ralfs Freibergs, kuriem tie bija ne tikai pirmie precīzie metieni sezonā, bet vispār pirmie gūtie vārti KHL karjerā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.