Sedlāčekam ceturtā vieta KHL vārtsargu TOP 10

Komentāri

  Kontinentālās hokeja līgas 15.nedēļas vārtsargu spēles TOP 10 ceturtajā vietā iekļuvis Rīgas “Dinamo” vārtsarga Jakuba Sedlāčeka atvairījums mačā pret Zagrebas “Medveščak”.

Topā izcelta epizode, kurā pēc Medveščak uzbrucēja Lūkasa Lesio spēcīgā metiena ripa atlēca no Sedlāčeka kājsarga, slīdot vārtu virzienā, taču neticamā kārtā “Dinamo” vārtsargs pēdējā brīdī glāba komandu no vārtu zaudējuma, ripu piespiežot ar savu cimdu. Rīgas “Dinamo” iekļuvis arī topa sestajā vietā, kurā redzams kā Bratislavas “Slovan” vārtsargs Džastins Pogī efektīvi ķērājcimdā tvēra “Dinamo” uzbrucēja Pjotra Sčastļivija metienu. TOP 10 pirmajā vietā ir Maskavas “Spartak” vārtsargs Meta Gilroja sniegums, kurš skaistā lēcienā atvairīja Kazaņas “Ak Bars” uzbrucēja Fjodora Maļuhina metienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl