4 komentāri
Savickis: Ozoliņš pats vēlējās atstāt Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu
Foto: LETA

Leģendārais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš pats vēlējās atstāt Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu, lai gan kluba vadībai lielu iebildumu pret viņa darbu neesot bijis, sacīja kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

45 gadus vecais Ozoliņš ceturtdien pēc abpusējas vienošanās ar kluba vadību atstājis Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu. Viņa vadībā komanda piedzīvojusi 12 zaudējumus pēc kārtas.

“Sandis pats vēlējās aiziet, bet noslēgumā tas bija mūsu visu kopīgs lēmums,” sacīja Savickis. “Pret Ozoliņa darbu mums nebija pretenziju, bet pret rezultātu gan. Viņš bija veicis secinājumus par paveikto, bet par to, kādi tie bija, jājautā pašam Sandim.”

“Šķīrāmies draudzīgi un domāsim par Sanda turpmāko likteni. Viņš ir liela personība, tāpēc nekur nepazudīs. Kaut ko izdomāsim,” sacīja Savickis, norādot, ka, visticamāk, Ozoliņam varētu tikt piemeklēta kāda loma Rīgas “Dinamo” sistēmā.

Ozoliņš par rīdzinieku galveno treneri negaidīti tika apstiprināts maijā, turklāt leģendārajam latviešu aizsargam šī bija pirmā pieredze pie kādas komandas stūres.

Tikmēr par Rīgas “Dinamo” galvenā trenera pienākumu izpildītāju apstiprināts Ģirts Ankipāns, kurš pilda arī komandas ģenerālmenedžera pienākumus.

Savickis izteicās, ka “dzīve rādīs”, vai Ankipāns būs kā pagaidu variants, taču pašam Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājam to negribētos. Viņš būtu gatavs Ankipānam dot ilgāku laika periodu sevi apliecināt.

Rīgas “Dinamo” piedzīvojusi 12 zaudējumus pēc kārtas, kas ir kluba antirekords. Latvijas klubs ar pieciem punktiem 16 mačos ir pēdējā vietā visā līgā.

Daļu no iepriekšējās sezonas Ozoliņš bija viens no Rīgas “Dinamo” galvenā trenera Normunda Sējēja palīgiem.

Ozoliņš par hokejista karjeras beigām paziņoja 2014.gadā, kad tobrīd vēl bija Rīgas “Dinamo” kapteinis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl