Savickis atklāj Ozoliņa gaidāmo lomu Rīgas Dinamo komandā

Pievienot komentāru
Savickis atklāj Ozoliņa gaidāmo lomu Rīgas Dinamo komandā
Foto: LETA

Pēc leģendārā latviešu hokejista Sanda Ozoliņa iesaistīšanās KHL Latvijas komandas Rīgas Dinamo treneru kolektīvā ir cerība, ka komandas rezultāti uzlabosies, gandarījumu par kādreizējā aizsarga atgriešanos klubā  pauda AS Dinamo Rīga padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

44 gadus vecais Ozoliņš apstiprināts par Rīgas Dinamo galvenā trenera Normunda Sējēja palīgu. Aizsargs profesionālā hokejista gaitas noslēdza pirms vairāk nekā diviem gadiem. “Ar Sandi nekad neesam pārtraukuši sakarus, vienmēr uzskatījām, ka viņš varētu iesaistīties Rīgas Dinamo klubā. No hokeja viņš nav sevišķi attālinājies. Ar laiku mūsu sarunas kļuva konkrētākas, līdz beidzot vienojāmies, ka viņš kļūs par galvenā trenera palīgu,” atklāja Savickis, piebilstot, ka līgums ar Ozoliņu noslēgts līdz šīs sezonas beigām.

“Ozoliņš darīs, ko varēs. Arī Sējējs šādam solim ir piekritis, un abi sadalījuši pienākumus. Pats esmu ļoti gandarīts par Ozoliņa iesaistīšanos treneru kolektīvā,” pauda Savickis. Ozoliņš par aiziešanu no profesionālā hokeja paziņoja 2014.gadā, kad tobrīd vēl bija Rīgas Dinamo kapteinis. 2013./2014.gada sezona arī bija pagaidām pēdējā reize, kad rīdzinieki spēlēja Gagarina kausa izcīņā.

“Sandis bija Rīgas Dinamo kapteinis ne tikai laukumā, bet arī ģērbtuvē. Cerēsim, ka viņa ienākšana komandā būs kā pienesums, lai uzlabotu vienības sniegumu,” sacīja Savickis. Šosezon Rīgas Dinamo aizvada savu sliktāko sezonu kopš kluba atjaunošanas, jo tas KHL čempionātā ar 15 punktiem 25 spēlēs ir vājākā turnīra komanda. No Rietumu konferences astotās vietas, kas nodrošina iespēju spēlēt Gagarina kausa izcīņā, rīdzinieki atpaliek jau 25 punktus.

“Ar Rīgas Dinamo spēli esmu apmierināts. Vienīgā nelaime, ka nekrājas punkti. Tam ir vairāki iemesli, kurus esam analizējuši, un pie tā strādājam. Esmu optimistiski noskaņots,” uzsvēra Savickis. “Teorētiski vēl pastāv iespēja sasniegt Gagarina kausa izcīņu. Gribam tikt izslēgšanas turnīrā.” Pēc karjeras noslēgšanas Ozoliņš atklāja plānus iesaistīties politikā, taču tie tā arī nav īstenojušies.

Jau vasarā izskanēja informācija par Ozoliņa iespējamu iekļaušanos Rīgas Dinamo treneru kolektīvā, taču viņš pats to nosauca par baumām.

Lasi vēl