Komentāri
Rīgas “Dinamo” prognožu spēlē Sintija laimē telefonu, Daniels un Laura tiek pie Viaplay, Matīss pie spēļu biļetēm
Foto: PEXELS.COM

Arī Rīgas “Dinamo” decembra prognožu spēlē bija iespēja tikt pie četrām balvām – Just5 viedtālruņa, 3 biļetēm uz “Dinamo” spēli un 2 Viaplay abonementiem.

Sintija (sin…@inbox.lv) turpmāk varēs lietot Just5 Freedom viedtālruni, Matīss (mat…@inbox.lv) iegūs trīs biļetes uz “Dinamo” spēlēm, savukārt Daniels (dik…@gmail.com) un Laura (kro…@inbox.lv) varēs sešus mēnešus hokejam sekot līdzi Viaplay platformā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dinamo prognožu spēle turpinās ar janvārī. Seko līdzi informācijai portālā Skaties.lv – arī janvārī veiksminieki tiks pie Just5 viedtālruņa, biļetēm uz “Dinamo” spēli un Viaplay abonementiem!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl