Komentāri
Rīgas “Dinamo” pēc abpusējas vienošanās šķiras no vēl viena uzbrucēja
18.07.2017. Valmiera, Latvija. KHL hokeja kluba Dinamo Rīga treniņnometnē Valmierā. Sandis Ozoliņš (Foto: Romāns Kokšarovs / F64)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” otrdien pēc abpusējas vienošanās pārtrauca līgumattiecības ar uzbrucēju Kirilu Galohu, kurš šajā vienībā aizvadīja tikai vienu spēli.

Patlaban 21 gadu vecais Galoha “Dinamo” debitēja 2015./2016. gada sezonā, piedaloties vienā spēlē, kurā gan nospēlēja tikai 56 sekundes. Tiesa, viņš četrus gadus pavadīja Rīgas “Dinamo” jauniešu komandā “Rīga”, kas spēlē Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL), pēdējās trīs sezonās būdams viens no šīs komandas līderiem.

MHL četrās sezonās Galoha 207 spēlēs guva 45 vārtus un atdeva 87 rezultatīvas piespēles, pērn būdams arī komandas kapteiņa asistents. Savukārt aizvadītajā sezonā viņš 51 spēlē izcēlās ar desmit vārtiem un 29 reizes asistēja partneriem, ar 39 punktiem kļūstot par komandas otro rezultatīvāko spēlētāju aiz Frenka Razgala.

Tāpat Galoha 2015.gada aprīlī debitēja Latvijas izlasē, kur viņš līdz šim ir aizvadījis astoņas pārbaudes spēles, izceļoties ar divām rezultatīvām piespēlēm. Viņš spēlējis arī Latvijas U-18 un U-20 izlasēs pasaules čempionātos.

Pirmdien Rīgas “Dinamo” šķīrās no aizsarga Rolanda Gritāna un uzbrucēja Martina Lavrova, kuri neizturēja pārbaudes laiku. Sanda Ozoliņa trenētais klubs aizvadītajā nedēļā piedalījās pirmajā pārbaudes turnīrā pirms sezonas sākuma, taču Minskas kausa izcīņā piedzīvoja trīs zaudējumus trīs spēlēs, paliekot pēdējā – sestajā – vietā.

Lasi vēl