6 komentāri

Sastāvā būtiskas izmaiņas veikusī Rīgas “Dinamo” komanda trešdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē ar rezultātu 2:5 piekāpās Latvijas hokejista Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Vladivostokas “Admiral” komandai.

Mājinieki abus vārtus iemeta mača izskaņā, kad cīņas uzvarētājs jau bija skaidrs. “Dinamo” rindās izcēlās Roberts Lipsbergs un Miks Indrašis, bet par labāko laukuma saimnieku sastāvā tika atzīts Karls Stolerijs, kurš tika pie divām rezultatīvām piespēlēm.

Viesi rezultātu atklāja spēles piektajā minūtē, kad pēc Vadima Krasnoslobodceva uzmetiena uz vārtiem ripa neveiksmīgi trāpīja pa pieredzējušā aizsarga Georgija Pujaca nūju un ielēca Džastina Pītersa sargāto vārtu tīklā.

“Dinamo” turpinājumā bija labas iespējas panākt izlīdzinājumu, taču tās palika neizmantotas, reizi spēlējot arī vairākumā, kamēr “Admiral” savu pirmo skaitlisko vairākumu mačā izmantoja, jo cīņas 12.minūtē ar spēcīgu metienu precīzs bija slovēnis Roberts Saboličs. Tobrīd mājiniekiem uz sodīto soliņa atradās Roberts Lipsbergs.

Trešdaļas beigu daļā rīdzinieki vēl reizi ieguva viena spēlētāja pārsvaru, taču atkal ar vārtu gūšanu nesekmējās, labu iespēju neizmantojot Miķelim Rēdliham.

Savukārt otro trešdaļu mājinieki sāka divas reizes izturot mazākumu, piedevām pusminūti spēlējot arī trijatā pret pieciem pretiniekiem. Turpinājumā vairākumā jau bija “Dinamo”, taču arī šajā reizē, tāpat kā vēl divas reizes šajā trešdaļā, mājinieki viena vīra pārsvaru izmantot nespēja. Divas labas iespējas bija Mikam Indrašim, tomēr atklāt rezultātu laukuma saimniekiem neizdevās.

Tikmēr “Admiral” 38.minūtē panāca jau 3:0, kad ātrā pretuzbrukumā precīzs bija Vladimirs Butuzovs.

Trešo periodu mājinieki sāka ar vārtsarga maiņu, Pītersa vietā laukumā sūtot Jāni Kalniņu. Komandas sniegumā uzbrukumā nekas daudz nemainījās, savukārt 53.minūtē Vladimirs Tkačovs panāca jau 4:0 viesu labā, izceļoties ātrā pretuzbrukumā.

Mača beigās rīdzinieki gan spēja iepriecināt savus līdzjutējus, jo ar 29 sekunžu intervālu izcēlās Lipsbergs un Indrašis. Vispirms Lipsbergs pielika nūju Stolerija mestajai ripai no zilās līnijas, bet pēc tam Indrašis, kurš teicami sāka sezonu, vācot rezultatīvus punktus, savu “sauso” sēriju pārtrauca ar precīzu metienu no zonas vidus.

Beigās, atgūstot kādas izredzes uz izglābšanos, rīdzinieki arī nomainīja vārtsargu, taču tā vietā dabūja piektos vārtus, izceļoties Damiram Žafjarovam.

TOP komentāri

• Gamers Paradise
    0 0 0

Gamers Paradise

Viasat Latvija jūsu komentētāji ausīm dzirdami nepasaka neko kas būtu jāsaka skaļi par laukumā notiekošo. Visur var dzirdēt komentētāju 'bailes' par savu amatu un algu. Sabaidīti ka var tikt atlaisti kā Armands Puče. Krievu naudas spēks un padomju krievijas ietekme Latvijas medijos.
  • Renars Petersons
    0 0 0

Renars Petersons

Spēles tiek izgāztas speciāli. Iesaku pavērot tās uzvaru nesošās spēles, kuras šosezon droši vien būs retums, kā laukumā uzvedīsies tiesneši. Piemēram, ja uzvar kāda pretinieku komanda tiesneši var izlikties ka pārkāpuma epizodi "neredzēja" pretinieku izpildījumā. Ja būtu otrādi Rīgas komanda uzvar(ir vadībā) tad tiesneši maksimāli piekasītos pie RD spēlētājiem lai būtu iemesls noraidīt un dotu iespēju kādai pretinieku komandai atspēlēties.

Tas viss tur tajā līgā patreiz ir politikas radīts. Katru gadu vieni un tie paši nokļūst līdz "Play-Off" pusfināliem, fināliem. Gan jau arī tiesneši palīdz konkrētām komandām tikt augstāk rangā. Tas nav interesanti.