Rīgas ”Dinamo” Ozoliņam sarūpē pirmo uzvaru galvenā trenera amatā
18.07.2017. Valmiera, Latvija. KHL hokeja kluba Dinamo Rīga treniņnometnē Valmierā. Sandis Ozoliņš (Foto: Romāns Kokšarovs / F64)

Rīgas “Dinamo” hokejisti, kuri gatavojas savai desmitajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai, otrdien ar uzvaru sāka Vācijas pilsētā Kaselē notiekošo pārbaudes turnīru, sarūpējot Sandim Ozoliņam pirmo panākumu galvenā trenera amatā.

“Dinamo” “Wingas Cup” turnīra ietvaros ar rezultātu 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) pārspēja citu KHL komandu Bratislavas “Slovan” no Slovākijas. Komandas jau spēles pirmajās trīsarpus minūtēs apmainījās vārtu guvumiem. Spēles otrajā minūtē rezultātu atklāja Gints Meija, kuram asistēja Ēriks Ševčenko un Krišjānis Rēdlihs, bet pusotru minūti vēlāk “Slovan” čehu uzbrucēja Jans Buhtele panāca izlīdzinājumu.

Otrā perioda sākumā amerikāņu uzbrucējs Denijs Kristo pēc kanādieša Koltona Gilīsa un Mika Indraša piespēlēm vēlreiz izvirzīja vadībā “Dinamo” komandu. Kad komandas bija aizvadījušais vairāk nekā pusi no mača ar precīzu metienu atzīmējās arī Ševčenko, kuram asistēja Miķelis Rēdlihs un ASV hokejists Terijs Galjardi. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 42 sekundes Slovākijas izlases uzbrucējs Andrejs Štastnijs vienus vārtus atguva, taču “Dinamo” nosargāja vadību un svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2.

Par labāko spēlētāju “Dinamo” komandā tika atzīts uzbrucējs Edgars Kulda. Trešdien Rīgas “Dinamo” komanda aizvadīs spēli ar Maskavas apgabala “Vitjaz” vienību, bet ceturtdien spēkosies ar turnīra saimnieci Kaseles “Huskies” no Vācijas otrās līgas. Šajā pārbaudes turnīrā tiks aizvadīts viens aplis, katrai no vienībām nospēlējot trīs mačus.

Uz pirmssezonas otro pārbaudes turnīru rīdzinieki devās 26 spēlētāju sastāvā. Komandā ir vārtsargi – Jānis Kalniņš un Antons Naumovs; aizsargi Nerijs Ališausks, Uvis Balinskis, Guntis Galviņš, Rolands Gritāns, Aleksandrs Jerofejevs, Renārs Kārkls, Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Ēriks Ševčenko; uzbrucēji Oskars Batņa, Māris Bičevskis, Terijs Galjardi, Koltons Gilīss, Emīls Ģēģeris, Miks Indrašis, Nikolajs Jeļisejevs, Ņikita Jevpalovs, Denijs Kristo, Edgars Kulda, Roberts Lipsbergs, Gints Meija, Juliāns Misjus, Frenks Razgals, Miķelis Rēdlihs.

Komandai turnīra gaitā pievienosies arī amerikāņu aizsargs Viljamss Vrens, par kura nolīgšanu Latvijas klubs ziņoja pirmdien.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.