Komentāri
Rīgas “Dinamo” novēl gaišus un priecīgus Ziemassvētkus!

Pavisam tuvu ir gada gaišākie un priecīgākie svētki – Ziemassvētki! Šajā laikā, kā ierasts, dalāmies ar laba vēlējumiem.

Rīgas “Dinamo” saviem līdzjutējiem un visiem Latvijas iedzīvotājiem novēl gaišus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu! Lai katrs savā dzīvē izcīna mazas un lielas uzvaras! Lai panākumiem bagāts Ugunīgā gaiļa gads!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajos Ziemassvētkos un 27. decembrī Rīgas “Dinamo” aizvadīs divas izbraukuma spēles ar Helsinku “Jokerit”. Savukārt Jauno gadu mūsu hokejisti iesāks 3.janvārī ar spēli Arēnā “Rīga” pret Čerepovecas “Severstal” hokejistiem, kam sekos mači ar Maskavas CSKA un Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA. Šeit tu vari iepazīties ar Rīgas “Dinamo” spēļu kalendāru!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl