Komentāri
Rīgas “Dinamo” novēl gaišus un priecīgus Ziemassvētkus!

Pavisam tuvu ir gada gaišākie un priecīgākie svētki – Ziemassvētki! Šajā laikā, kā ierasts, dalāmies ar laba vēlējumiem.

Rīgas “Dinamo” saviem līdzjutējiem un visiem Latvijas iedzīvotājiem novēl gaišus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu! Lai katrs savā dzīvē izcīna mazas un lielas uzvaras! Lai panākumiem bagāts Ugunīgā gaiļa gads!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajos Ziemassvētkos un 27. decembrī Rīgas “Dinamo” aizvadīs divas izbraukuma spēles ar Helsinku “Jokerit”. Savukārt Jauno gadu mūsu hokejisti iesāks 3.janvārī ar spēli Arēnā “Rīga” pret Čerepovecas “Severstal” hokejistiem, kam sekos mači ar Maskavas CSKA un Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA. Šeit tu vari iepazīties ar Rīgas “Dinamo” spēļu kalendāru!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl