Komentāri
Rīgas “Dinamo” novēl gaišus un priecīgus Ziemassvētkus!

Pavisam tuvu ir gada gaišākie un priecīgākie svētki – Ziemassvētki! Šajā laikā, kā ierasts, dalāmies ar laba vēlējumiem.

Rīgas “Dinamo” saviem līdzjutējiem un visiem Latvijas iedzīvotājiem novēl gaišus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu! Lai katrs savā dzīvē izcīna mazas un lielas uzvaras! Lai panākumiem bagāts Ugunīgā gaiļa gads!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajos Ziemassvētkos un 27. decembrī Rīgas “Dinamo” aizvadīs divas izbraukuma spēles ar Helsinku “Jokerit”. Savukārt Jauno gadu mūsu hokejisti iesāks 3.janvārī ar spēli Arēnā “Rīga” pret Čerepovecas “Severstal” hokejistiem, kam sekos mači ar Maskavas CSKA un Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA. Šeit tu vari iepazīties ar Rīgas “Dinamo” spēļu kalendāru!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl