Komentāri
Rīgas “Dinamo” novēl gaišus un priecīgus Ziemassvētkus!

Pavisam tuvu ir gada gaišākie un priecīgākie svētki – Ziemassvētki! Šajā laikā, kā ierasts, dalāmies ar laba vēlējumiem.

Rīgas “Dinamo” saviem līdzjutējiem un visiem Latvijas iedzīvotājiem novēl gaišus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu! Lai katrs savā dzīvē izcīna mazas un lielas uzvaras! Lai panākumiem bagāts Ugunīgā gaiļa gads!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajos Ziemassvētkos un 27. decembrī Rīgas “Dinamo” aizvadīs divas izbraukuma spēles ar Helsinku “Jokerit”. Savukārt Jauno gadu mūsu hokejisti iesāks 3.janvārī ar spēli Arēnā “Rīga” pret Čerepovecas “Severstal” hokejistiem, kam sekos mači ar Maskavas CSKA un Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA. Šeit tu vari iepazīties ar Rīgas “Dinamo” spēļu kalendāru!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl