Komentāri
Rīgas ”Dinamo” nometnei pievienojas Galjardi, bet pamet divi citi hokejisti
05.07.2017. Pi??i, Latvija. Kontinent?l?s hokeja l?gas (KHL) klub? Dinamo R?ga pirmsezonas treni??. Sandis Ozoli?? (Foto: F64)

Rīgas ”Dinamo”, gatavojoties jubilejas – desmitajai KHL sezonai, pēc pirmā aizvadītā pārbaudes turnīra Minskā, šonedēļ trenēsies “Inbox” ledus hallē Piņķos. Vakar komandai pievienojās centra uzbrucējs Tīdžejs Galjardi, bet ar komandu vairs netrenējas aizsargs Rolands Gritāns un uzbrucējs Martins Lavrovs, kuriem ir beidzies pārbaudes laiks.

Šobrīd galvenā trenera Sanda Ozoliņa un viņa palīgu Rodrigo Laviņa, Aleksandra Ņiživija, Jura Klodāna un Raivja Miezāna rīcībā ir hokejisti gan ar pilnvērtīgiem līgumiem, gan arī pārbaudes laika līgumiem.

Ar pilnvērtīgiem līgumiem ir – vārtsargi Jānis Kalniņš un Džastins Peters;

aizsargi Uvis Balinskis, Guntis Galviņš, Aleksandrs Jerofejevs, Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Karls Stolerijs un Kristaps Zīle;

uzbrucēji Māris Bičevskis, Tīdžejs Galjardi, Kolotns Giliss, Miks Indrašis, Nikolajs Jeļisejevs, Denijs Kristo, Edgars Kulda, Lukas Lessio, Roberts Lipsbergs, Brendons Makmilans, Gints Meija, Frenks Razgals, Miķelis Rēdlihs un Gunārs Skvorcovs. Ar pārbaudes laika līgumiem – aizsargi Nerijus Ališausks un Ēriks Ševčenko; uzbrucēji – Oskars Batņa, Ņikita Jevpalovs un Juliāns Misjus.

No HK ”Rīga” komandas šobrīd ir piesaistīti aizsargs Renārs Kārkls un uzbrucējs Emīls Ģēģeris. Uz ledus pagaidām gan kopā ar komandu netrenējās vairāki hokejisti, kuri Minskas turnīrā guva nelielus savainojumus – Kolotns Gillis, Lukas Lessio un Gunārs Skvorcovs, taču savainojumi nav ļoti nopietni. Smaga pleca savainojuma vispār trenēties nevar uzbrucējs Georgs Golovkovs.

Rīgas ”Dinamo” komanda, gatavojoties 2017./2018. gada KHL sezonai, piedalīsies trijos pārbaudes turnīros – Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, Vācijas pilsētā Kaselē un “Arēnā Rīga”, kopumā sagatavošanās ciklā aizvadot 10 pārbaudes mačus.

Lasi vēl