Rīgas “Dinamo” mačā ar “Lokomotiv” dodas papildināt punktu bagāžu

Rīgas “Dinamo” sestdien savā pēdējā Kontinentālās hokeja līgas duelī pirms pārtraukuma izbraukumā tiekas ar Jaroslavļas “Lokomotiv” vienību, cenšoties atkal iegūt vismaz punktu, kas pēdējā laikā izdodas regulāri.

Mačs Jaroslavļā sāksies plkst.16, to tiešraidē būs iespējams vērot kanālā “Viasat Sport Baltic” un portālā “Viaplay”.

Rīgas “Dinamo” komanda pēc 28 šīs sezonas spēlēm joprojām izcīnījusi tikai vienu panākumu pamatlaikā, tomēr piecos no pēdējiem sešiem dueļiem guvusi vismaz punktu. Šajā laikā vienīgais zaudējums pamatlaikā tika ciests otrdien, kad rīdzinieki cienījamā mačā ar 2:3 piekāpās līgas līderei Sanktpēterburgas SKA, kam ceturtdien sekoja neveiksme pēcspēles metienos ar 1:2 Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” vienībai.

Ar sestdienas maču rīdzinieki sāks sezonas otro pusi, jo līdz regulārā čempionāta beigām atlikuši tieši 28 mači. Pēc šī mača rīdziniekiem sekos pirmais valstsvienību pārtraukums un pēc tam no 14.novembra tiks aizvadītas četras mājas spēles pēc kārtas.

“Lokomotiv” vienība, kurā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs, 12 mačos oktobrī guva astoņas uzvaras, turklāt ar panākumu sākts novembris, otrdien ar 4:1 apspēlējot Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienību, ko trenē Pēteris Skudra. Šis duelis bija svarīgs, jo komandas ieņem attiecīgi ceturto un piekto vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.

“Lokomotiv” ar 51 punktu 29 spēlēs šobrīd Rietumu konferencē ir ceturtajā pozīcijā, kamēr Rīgas klubs ar 15 punktiem 28 mačos ir ne tikai konferences, bet arī visas līgas pēdējā vietā.

Rīdzinieki šosezon ar “Lokomotiv” vienību KHL čempionātā jau tikās, septembra sākumā mājās zaudējot ar 1:2, kad vārti tika ielaisti vien nepilnas divas sekundes pirms pamatlaika beigām.