Rīgas “Dinamo” janvārī gatavojas aizvadīt KHL spēli zem klajas debess

Komentāri
Rīgas “Dinamo” janvārī gatavojas aizvadīt KHL spēli zem klajas debess
Rīgas ''Dinamo''' gatavojas aizvadīt spēli zem klajas debess. (Foto: Romāns Kokšarovs)

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” janvārī gatavojas aizvadīt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta maču zem klajas debess, sarunā ar aģentūru TASS atklāja kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Kā atklāja Savickis, tas būs 20.janvārī Rīgā ieplānotais mačs pret Minskas “Dinamo”. “Spriežot pēc kalendāra, mums 20.janvārī jātiekas ar Minskas “Dinamo”. Šī spēle Rīgā notiks zem klajas debess,” sacīja Savickis. “Esam jau izlēmuši par konkrētu vietu, ko gan šobrīd vēl nevēlētos nosaukt. Šobrīd ir sākusies gatavošanās tam, lai izstrādātu nepieciešamo infrastruktūru.”

Plānots, ka KHL vēsturē pirmā regulārā čempionāta spēle zem klajas debess notiks 2.decembrī, kad Somijā sacentīsies Helsinku “Jokerit” un Sanktpēterburgas SKA komandas. Līdz šim KHL čempionātā neviena spēle zem klajas debess nav notikusi, taču šādi mači ir ierasta lieta Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kā arī nereti tiek aizvadīti arī citās līgās.

KHL pirmajā sezonā “atklātā” laukumā notika Zvaigžņu spēle, hokejistiem savu meistarību demonstrējot Kremļa laukumā, Maskavā, izveidotā ledus laukumā. Rīgas “Dinamo” šo sezonu aizvada ļoti neveiksmīgi un ar 13 punktiem 25 spēlēs atrodas līgas pēdējā pozīcijā.

Lasi vēl