Rīgas ”Dinamo” hokejists Stolerijs un atlaistais Pīterss uzaicināti uz Kanādas izlasi

Pievienot komentāru
Rīgas ”Dinamo” hokejists Stolerijs un atlaistais Pīterss uzaicināti uz Kanādas izlasi
Foto: Romāns Kokšarovs / F64

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” aizsargs Karls Stolerijs un iepriekš no sastāva atbrīvotais vārtsargs Džastins Pīterss iekļauti Kanādas izlases sastāvā pirms pārbaudes turnīra.

Kanāda no 8. līdz 12.novembrim Somijā un Šveicē sacentīsies Karjala kausā, spēkojoties ar Šveici, Zviedriju un Somiju. Šis būs viens no sagatavošanās etapiem pirms Phjončhanas olimpiskajām spēlēm, kur nevarēs piedalīties Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētāji.

Uz Karjala kausu Kanādas izlasē iekļauti vien četri hokejisti, kas šosezon spēlē Ziemeļamerikā, bet sastāvā dominē KHL vienību spēlētāji, kādi ir 15.

Jau augustā gan Stolerijs, gan Pīterss palīdzēja Kanādai arī turnīrā Sočos. Toreiz Pīterss divās spēlēs ielaida tikai vienus vārtus un tika uzskatīts, ka viņš ir ļoti reāls kandidāts dalībai olimpiskajās spēlēs, tomēr šo sezonu ļoti neveiksmīgi aizvada Rīgas “Dinamo” komanda, kas kanādieti lika atlaist un tagad viņš pārstāv Vācijas vienību Ķelnes “Haie”.

Stolerijs šosezon Latvijas komandas sastāvā 25 mačos atzīmējies ar diviem vārtiem, piecām rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -4. Sočos Kanādas izlases rindās bija arī Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Brendons Makmilens, kurš gan uz Karjala kausu vairs nav izsaukts.

Lasi vēl