Komentāri

Rīgas ”Dinamo”, gatavojoties jubilejas – desmitajai – KHL sezonai, šodien ar lidmašīnu devās Vāciju, lai piedalītos starptautiskajā hokeja turnīrā “Wingas Cup”, kas no 8. līdz 10. augustam norisināsies  Vācijas pilsētā Kaselē. Sportisti veiksmīgi sasnieguši galamērķi un pirmajā treniņā nodevās futbola priekiem.

Turnīrā bez mūsu hokejistiem spēlēs arī mājinieki, Vācijas otrās spēcīgākās līgas klubs “Kassel Huskies”, kā arī vēl divi KHL klubi – Bratislavas “Slovan” un Maskavas apgabala “Vityaz”. Visas komandas aizvadīs viena apļa turnīru, kopā katra aizvadot 3 spēles.

Video: Rīgas ”Dinamo” hokejisti ieradušies Vācijā un treniņos nododas futbola priekiem

#dinamoriga Kaselē gatavojas #wingascup turnīram.

A post shared by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on

Uz ”Wingas Cup” turnīru ir devušies 26 hokejisti (2 vārtsargi, 9 aizsargi un 15 uzbrucēji): vārtsargi – Jānis Kalniņš un Antons Naumovs; aizsargi Nerijus Ališausks, Uvis Balinskis, Gunti Galviņu, Rolands Gritāns, Aleksandrs Jerofejevs, Renārs Kārkls, Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Ēriks Ševčenko; uzbrucēji Oskars Batņa, Māris Bičevskis, Tīdžejs Galjardi, Koltons Gillis, Emīls Ģēģeris, Miks Indrašis, Nikolajs Jeļisejevs, Ņikita Jevpalovs, Denijs Kristo, Edgars Kulda, Roberts Lipsbergs, Gints Meija, Juliāns Misjus, Frenks Razgals, Miķelis Rēdlihs. Nelielu savainojumu dēļ uz Vāciju nedosies aizsargs Kristaps Zīle, kā arī uzbrucēji Lukas Lesio un Gunārs Skvorcovs, bet smaga pleca savainojuma trenēties joprojām nevar uzbrucējs Georgs Golovkovs. Savukārt trīs kanādiešu spēlētāji – vārtsargs Džastins Peters, aizsargs Karls Stolerijs un uzbrucējs Brendons Makmilans šobrīd Kanādas izlases sastāvā piedalās turnīrā Sočos.

Lasi vēl