Rīgas “Dinamo” hokejisti ar uzvaru lūko noslēgt piecu mājas spēļu sēriju

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā uzņem Minskas “Dinamo”.

Rīgas “Dinamo” iepriekšējās trīs spēlēs tikusi pie punktiem, tomēr pirmdien pēcspēles metienos piekāpās Novosibirskas “Sibirj”. Tiesa, pēdējās trīs spēlēs izcīnītas divas uzvaras, jo pirms tam papildlaikā ar 3:2 tika uzvarēta Čerepovecas “Severstaļ”, bet iepriekšējā mačā pagarinājumā ar 1:0 tika pārspēta viena no Austrumu konferences stiprākajām komandām Omskas “Avangard”.

Tikmēr Minskas komanda cietusi trīs zaudējumus pēc kārtas, šajos mačos gūdama tikai vienus vārtus.

Nākamnedēļ sekos trīs izbraukuma mači pret Maskavas komandām CSKA un “Dinamo”, kā arī Jaroslavļas “Lokomotiv”, bet pēc tam būs valstsvienību pārtraukums.

Otrdien Rīgas “Dinamo” oficiāli papildināja sastāvu ar pieredzējušo krievu uzbrucēju Staņislavu Čistovu, kurš sezonu iesāka Maskavas “Spartak” komandā, tomēr pēc viena mača tika nosūtīts uz Krievijas Augstākās līgas (VHL) vienību Voskresenskas “Himik”, kur deviņos mačos izcēlās ar diviem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm. Tiesa, savā debijas mačā Čistovs laukumā pavadīja nepilnas septiņas minūtes.

Savukārt piektdien “Dinamo” oficiāli paziņoja par amerikāņu aizsarga Viljama Rena atbrīvošanu no sastāva.