Rīgas ”Dinamo” aizsargs Stolerijs pēc neveiksmes Minskai: Esam vīlušies

Komentāri
Rīgas ”Dinamo” aizsargs Stolerijs pēc neveiksmes Minskai: Esam vīlušies
Foto: Romāns Kokšarovs / F64

Rīgas ”Dinamo” KHL regulārā čempionāta spēlē pagarinājumā ar 1:2 atzina Minskas ”Dinamo” pārākumu. Pēc dueļa rīdzinieku aizsargs Karls Stolerijs pauda neapmierinātību par spēles iznākumu.

“Šī nebija tā aizraujošākā spēle. Abas komandas pārkāpa noteikumus. Diemžēl, bet savas iespējas mēs realizēt nespējām, kad tas bija vajadzīgs. Punktus vēlamies katrā spēlē, kas, protams, ir labi. Esam vīlušies, kad nespējam parādīt to sniegumu, kāds ir iecerēts. Esam vīlušies, kad nespējam izpildīt treneru uzstādījumus. Šodien noteikti neaizvadījām labu spēli, tāpēc ar rezultātu nevaram būt apmierināti.”

Video: Rīgas ”’Dinamo” piekāpjas Minskas ”Dinamo”

Turpinājumā Dinamo Rīga komanda aizvadīs trīs izbraukuma mačus ar Sanktpēterburgas SKA, Maskavas “Dinamo” un Jaroslavļas “Lokomotiv”. “Jā, izbraukums nebūs viegls. SKA izcīna ļoti daudz uzvaras. Mājās ar viņiem labi pacīkstējāmies, tagad pienācis laiks darīt visu iespējamo, lai parādītu labu sniegumu Sanktpēterburgā. Pret tik spēcīgām komandām vienmēr centies sevi parādīt no labākās puses.”

Stolerijs iekļauts Kanādas izlases sastāvā pārbaudes turnīram, gatavojoties Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. “Esmu ļoti priecīgs par izsaukumu uz Kanādas izlasi. Tas ir ļoti liels pagodinājums pārstāvēt savu valsti.”

Lasi vēl