Ozoliņš: Trešajā periodā atgriezāmies pie spēles plāna
16.08.2017. Rīga, Latvija. Latvijas Dzelzceļa kausa (LDZ) 2017 spēle starp Rīgas Dinamo un Jaroslavļas Lokomotiv komandam. Sandis Ozoliņš, Edgars Kulda, Aleksandrs Ņiživijs (Romāns Kokšarovs / F64)

Rīgas “Dinamo” hokejistiem pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā trešajā periodā izdevās atgriezties pie spēles plāna, ieliekot pamatus pagarinājumā izcīnītajai uzvarai, pēc panākuma uzsver rīdzinieku galvenais treneris Sandis Ozoliņš.

Jau ziņots, ka vairāku traumu skartā Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” leģendārā Ozoliņa vadībā KHL desmitās sezonas pirmā izbraukuma noslēdzošajā spēlē pirmdien viesos ar 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Hantimansijskas “Jugra” vienību.

“Dinamo” labā vārtus pamatlaikā guva kanādiešu uzbrucējs Brendons Makmilens un Miks Indrašis, kurš 13 sekundes pirms finālsvilpes panāca neizšķirtu 2:2. Savukārt uzvaras vārtus papildlaika otrajā minūtē iemeta vēl viens kanādietis Lukass Lesio.

“Sākām ļoti aktīvi, bet turpinājumā pirmajos divos periodos nespējām atrast pretargumentus “Jugra” labajai spēlei. Trešajā periodā atgriezāmies pie spēles plāna, sākām presingot, izdevās salauzt pretinieku aizsardzību un uzvarēt pagarinājumā,” pēcspēles preses konferencē teica Ozoliņš.

Tikmēr pretinieku galvenais treneris Igors Zaharkins norādīja, ka komanda nebija psiholoģiski sagatavojusies cīnīties līdz beigām.

“Brīžos, kad vajadzēja gūt vārtus un lauzt cīņas gaitu, hokejisti nepildīja spēles plānu,” atzīmēja Zaharkins.

Makmilens šajā mačā atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Indraša precīzajā metienā, kas sekoja pēc kanādieša uzvarēta iemetiena. Viņš tika atzīts par labāko spēlētāju “Dinamo” rindās.