Komentāri
Ozoliņš pēc pirmās uzvaras sezonā slavē Rīgas “Dinamo” hokejistu pašatdevi
Rīgas "Dinamo" trenera asistents Sandis Ozoliņš Kontinentālās hokeja līgas spēlē, kurā tiekas Rīgas "Dinamo" un Helsinku "Jokerit" komandas "Arēnā Rīga". (Ieva Makare / LETA)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Sandis Ozoliņš pēc sestdien gūtās pirmās uzvaras sezonā slavēja hokejistu pašatdevi un vēlmi uzvarēt.

Jau ziņoja, ka Rīgas “Dinamo” sestdien sezonas trešajā spēlē izbraukumā ar 5:3 (3:0, 1:1, 1:2) uzvarēja Kazahstānas vienību Astanas “Baris”, tiekot pie pirmā panākuma.

“Spēle sākās aktīvi. Spēlētāji ļoti vēlējās uzvarēt – skrēja, cīnījās, spēlēja agresīvi. Tas mums deva rezultātu,” Astanas klubs citē Ozoliņa teikto. “Esmu ļoti priecīgs par puišiem, viņi ļoti centās un noveda šo spēli līdz galam.”

Savukārt “Baris” galvenais treneris Jevgēņijs Koreškovs pirms mača brīdinājis padotos hokejistus, ka Rīgas “Dinamo” ir bīstama vienība.

“Pirms cīņas demonstrējām video, kas apliecināja, ka Rīgas “Dinamo” ir laba komanda. Brīdināju puišus, ka šī vienība sezonu sākusi ar diviem zaudējumiem un tāpēc pret mums būs ļoti motivēta beidzot uzvarēt. Iespējams, ka šie vārdi visus tomēr nesasniedza,” atzina speciālists.

“Izgāzāmies pirmajā trešdaļā, bet pēc tam mēģinājām sasmelt izlieto, tomēr bija jau par vēlu,” sacīja Koreškovs.

Lasi vēl