Komentāri

12. augustā ar svētkiem visiem hokeja faniem Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā pie t/c ”Origo” tiks atklāts starptautiskais hokeja turnīrs “Latvijas Dzelzceļa kauss 2017”, kas norisinās jau devīto reizi, un šogad tajā piedalīsies Rīgas “Dinamo” (Latvija), Kazaņas ”Ak Bars” (Krievija), Jaroslavļas “Lokomotiv” (Krievija) un Minskas ”Dinamo” (Baltkrievija).

VAS ”Latvijas Dzelzceļš” prezidents Edvīns Bērziņš: “Dzelzceļā Latvija, Krievija, Baltkrievijas, Kazahstāna un citas valstis ir partneri. Hokejā tās nereti ir sāncenši, tomēr dzelzceļam un hokejam ir kas kopīgs – tas ir komandas gars un motivācija sasniegt vairāk. Tas ir iemesls, kādēļ jau deviņus gadus dodam iespēju vairākām komandām iesildīt sezonu, un īpaši turam īkšķus par Rīgas ”Dinamo” panākumiem – turklāt šogad komandai ir jauns līderis, kuram ciešs komandas darbs ir bijusi ikdiena daudzu gadu garumā, pašam esot laukumā.”

Video: “Latvijas Dzelzceļa kausa 2017” reklāmas rullītis

Atklāšanas svētkos piedalīsies ne tikai Rīgas ”Dinamo” hokejisti, bet arī populārā rokgrupa “Dzelzs vilks”, hiphopa mūziķis FAKTS un citi. Atklāšanas pasākuma rīkotāji ir parūpējušies arī par pašiem mazākajiem hokeja faniem – viņus ar saviem priekšnesumiem izklaidēs radošā grupa “Pasaku nams”.

Kā ierasts, galvenās turnīra balvas tiks izstādītas rīdzinieku un pilsētas viesu apskatei – šoreiz pie skatuves Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā pie t/c ”Origo”, kur arī norisināsies galvenās pasākuma aktivitātes, tai skaitā simboliska Fanuspēka nodošana mūsu hokejistiem pirms sezonas sākuma. Lai papildus nodrošinātos ar Fanuspēku, cītīgākajiem atbalstītājiem būs iespēja nogādāt turnīra balvas “Arēnā Rīga” ar īpašo Fanubusa reisu.

Visām Rīgas ”Dinamo” spēlēm turnīrā tiešraidē varēsi sekot kanālā ”TV6” un portālā ”Skaties.lv”!

Lasi vēl