Komentāri
Ņiživijs un Laviņš kļuvuši par Ozoliņa asistentiem Rīgas “Dinamo” komandā
"Rīgas Dinamo" spēlētājs Rodrigo Laviņš piedalās oficiālajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" prezentācijas pasākumā pirms dalības jaunās sezonas KHL čempionātā. (Ieva Čīka / LETA)

Par Rīgas “Dinamo” galvenā trenera Sanda Ozoliņa asistentiem apstiprināti Aleksandrs Ņiživijs un Rodrigo Laviņš, vēsta klubs.

Vārtsargu treneris arī gaidāmajā sezonā būs Juris Klodāns, bet par hokejistu fizisko sagatavotību atbildēs Raivis Miezāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban 40 gadus vecais Ņiživijs bija ilggadējs Latvijas hokeja izlases uzbrucējs un sešas sezonas aizvadījis “Dinamo” komandas sastāvā. Trenera karjerai pievērsās viņš pievērsās 2014./2015.gada sezonā, kļūstot par “Dinamo” galvenā trenera asistentu un šajā amatā aizvadīja divas sezonas. Aizvadīto sezonu viņš iesāka kā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas “Rīga” galvenais treneris, bet sezonas gaitā viņu nomainīja Ronalds Ozoliņš, kamēr Ņiživijs kļuva par viņa asistentu.

Tikmēr 42 gadus vecais Laviņš bija ilggadējs Latvijas izlases aizsargs un arī sešas sezonas aizvadīja “Dinamo” komandā. Laviņš pildīja arī “Dinamo” komandas kapteiņa pienākumus. Trenera karjerai viņš pievērsās 2015.gada sezonā, trenējot hokeja skolas “Rīga” jauniešus, kā arī vadot Latvijas virslīgas vienību “Kurbads”.

Ozoliņš par “Dinamo” galveno treneri kļuva maija beigās. Daļu no iepriekšējās sezonas Ozoliņš bija viens no “Dinamo” galvenā trenera Normunda Sējēja palīgiem.

Rīgas “Dinamo” treniņi pirms jaunās sezonas sāksies jau jūlija sākumā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl