Komentāri

Rīgas ”Dinamo” uzbrucēji Vitālijs Pavlovs un Gints Meija iekļuvuši aizvadītās KHL nedēļas labāko spēka paņēmienu topā.

Pavlovs izpelnījās topa septīto pozīciju, savukārt Ginta Meija efektīvā darbība pret ”Vityaz” hokejistu Kopeikinu ieguva trešo vietu. Pagājušajā nedēļā Rīgas ”Dinamo” aizvadīja trīs mačos, iekrājot trīs punktus. Vispirms rīdzinieki ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Maskavas CSKA, tad sekoja 1:4 neveiksme pret Maskavas apgabala ”Vityaz”, bet pēc tam ”Dinamo” pārtrauca zaudējumu sēriju, pagarinājumā uzvarot ”Slovan” (3:2).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Meija un Pavlovs ”apstrādā” pretiniekus

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl