Komentāri
Leģendārais Sandis Ozoliņš kļuvis par Rīgas Dinamo galvenā trenera palīgu
Foto: LETA

Leģendārais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš, kurš ir noslēdzis savas profesionālā hokejista gaitas, kļuvis par KHL Latvijas komandas Rīgas Dinamo galvenā trenera Normunda Sējēja palīgu, informē klubs.

Šosezon Rīgas Dinamo aizvada savu sliktāko sezonu kopš kluba atjaunošanas, jo tā KHL čempionātā ar 15 punktiem 25 spēlēs ir vājākā turnīra komanda. No Rietumu konferences astotās vietas, kas nodrošina iespēju spēlēt Gagarina kausa izcīņā, rīdzinieki atpaliek jau 25 punktus. Rīgas Dinamo ir piedzīvojuši jau astoņus zaudējumus pēc kārtas.

Pašlaik 44 gadus vecais Ozoliņš par aiziešanu no profesionālā hokeja paziņoja 2014.gadā, kad tobrīd vēl bija Rīgas Dinamo kapteinis. 2013./2014.gada sezona arī bija pagaidām pēdējā reize, kad rīdzinieki spēlēja Gagarina kausa izcīņā. Pēc karjeras noslēgšanas Ozoliņš atklāja plānus iesaistīties politikā, taču tie tā arī nav īstenojušies.

FOTO: Ozoliņš Rīgas Dinamo un izlases kreklā

Jau vasarā izskanēja informācija par Ozoliņa iespējamu iekļaušanos Rīgas Dinamo treneru kolektīvā, taču viņš pats to nosauca par baumām.

FOTO: Rīgas Dinamo godina Sandi Ozoliņu pēc karjeras noslēgšanas

Lasi vēl