Komentāri
Leģendārais Sandis Ozoliņš kļuvis par Rīgas Dinamo galvenā trenera palīgu
Foto: LETA

Leģendārais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš, kurš ir noslēdzis savas profesionālā hokejista gaitas, kļuvis par KHL Latvijas komandas Rīgas Dinamo galvenā trenera Normunda Sējēja palīgu, informē klubs.

Šosezon Rīgas Dinamo aizvada savu sliktāko sezonu kopš kluba atjaunošanas, jo tā KHL čempionātā ar 15 punktiem 25 spēlēs ir vājākā turnīra komanda. No Rietumu konferences astotās vietas, kas nodrošina iespēju spēlēt Gagarina kausa izcīņā, rīdzinieki atpaliek jau 25 punktus. Rīgas Dinamo ir piedzīvojuši jau astoņus zaudējumus pēc kārtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik 44 gadus vecais Ozoliņš par aiziešanu no profesionālā hokeja paziņoja 2014.gadā, kad tobrīd vēl bija Rīgas Dinamo kapteinis. 2013./2014.gada sezona arī bija pagaidām pēdējā reize, kad rīdzinieki spēlēja Gagarina kausa izcīņā. Pēc karjeras noslēgšanas Ozoliņš atklāja plānus iesaistīties politikā, taču tie tā arī nav īstenojušies.

FOTO: Ozoliņš Rīgas Dinamo un izlases kreklā

Jau vasarā izskanēja informācija par Ozoliņa iespējamu iekļaušanos Rīgas Dinamo treneru kolektīvā, taču viņš pats to nosauca par baumām.

FOTO: Rīgas Dinamo godina Sandi Ozoliņu pēc karjeras noslēgšanas

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl