Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Svētdien KHL regulārā čempionāta spēlē Astanas ”Barys” savā laukumā uzņēma Rīgas ”Dinamo” hokejistus. Par patīkamu pārsteigumu jau otro spēli pēc kārtas parūpējās mājinieku komanda. Latvijas himnu dzied krievu operdziedātāja Jevgēņija Rakova, un viņai tas izdevās skaisti!

Piektdien par patīkamu pārsteigumu parūpējās Jekaterinburgas “Avtomobilist” vienība – Latvijas himnu dziedāja krievu dziedātāja Anastasija Gajeva, un, šķiet, ka arī ”Barys” vienība iedvesmojās no šī lieliskā piemēra un svētdien Astanā Baumaņa Kārļa sacerēto himnu izpildīja krievu māksliniece. Jevgēņija Rakova ir mecosoprāns, un pazīstama operdziedātāja, kura uzstājusies vairākās pasaulslavenās operās. Māksliniece ir vairāku konkursu, piemēram, starptautiskā dziedāšanas konkursa “Toti Dal Monte”, uzvarētāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl