Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Svētdien KHL regulārā čempionāta spēlē Astanas ”Barys” savā laukumā uzņēma Rīgas ”Dinamo” hokejistus. Par patīkamu pārsteigumu jau otro spēli pēc kārtas parūpējās mājinieku komanda. Latvijas himnu dzied krievu operdziedātāja Jevgēņija Rakova, un viņai tas izdevās skaisti!

Piektdien par patīkamu pārsteigumu parūpējās Jekaterinburgas “Avtomobilist” vienība – Latvijas himnu dziedāja krievu dziedātāja Anastasija Gajeva, un, šķiet, ka arī ”Barys” vienība iedvesmojās no šī lieliskā piemēra un svētdien Astanā Baumaņa Kārļa sacerēto himnu izpildīja krievu māksliniece. Jevgēņija Rakova ir mecosoprāns, un pazīstama operdziedātāja, kura uzstājusies vairākās pasaulslavenās operās. Māksliniece ir vairāku konkursu, piemēram, starptautiskā dziedāšanas konkursa “Toti Dal Monte”, uzvarētāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl