“Kurbads” sagrauj “Donbass” un priekšlaicīgi pārvar IIHF Kontinentālā kausa otro kārtu

Iepriekšējās sezonas Latvijas čempione hokejā “Kurbads” sestdien Rumbulā uzvarēja arī Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrajā spēlē un priekšlaicīgi pārvarēja sacensību otro kārtu.

Aizvadītajā mačā “Kurbads” ar 8:1 (2:0, 4:1, 2:0) sagrāva Ukrainas klubu “Donbass”. Divas uzvaras divās spēlēs ļāvušas Latvijas vienībai garantēt vietu sacensību nākamajā kārtā.

Jau no pirmajām minūtēm “Kurbadam” bija liels pārsvars, ātri Martinam Lavrovam atklājot rezultātu, kurš veica reidu pa labo malu. Savukārt 43 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām Lavrovs panāca jau 2:0, šoreiz izslidojot no kreisās malas.

Otrās trešdaļas sākumā Mārtiņš Gipters, realizējot vairākumu, panāca 3:0, bet nākamos divus vārtus guva pieredzējušais Mārtiņš Cipulis un Sandis Zolmanis.

Pie rezultāta 0:5 “Donbass” vienus vārtus atguva, iespiežot ripu vārtos pēc cīņas vārtu priekšā, bet turpinājumā vēl pa reizei mājinieku labā izcēlās Gatis Gricinskis, Cipulis un Deivids Sarkanis.

Par labāko spēlētāju “Kurbada” komandā tika nosaukts Lavrovs.

Pirms tam sestdien citā mačā Polijas komanda “Tychy” ar 11:0 (3:0, 5:0, 3:0) sagrāva “Narva” hokejistus no Igaunijas.