Kalniņš: Mūsu galvenā motivācija ir iet un uzvarēt jebkuru spēli

Komentāri
Kalniņš: Mūsu galvenā motivācija ir iet un uzvarēt jebkuru spēli
Foto: LETA ()

Nevienam hokejistam nepatīk zaudēt, tāpēc jebkura neveiksme, vienalga, vai ar vieniem, vai desmit ielaistiem vārtiem, ir nepatīkams, sacīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” komandas vārtsargs Jānis Kalniņš.

Jau ziņots, ka “Dinamo” ceturtdien savā laukumā ar 0:2 piekāpās Maskavas CSKA vienībai, kas izvirzījās līgas vadībā, bet Kalniņš mājinieku rindās tika atzīts par labāko spēlētāju.

Rīgas kluba ripu ķērājs šajā mačā atvairīja 38 no 39 metieniem, bet vēl vienu ripu Maskavas kluba hokejisti mača beigās iemeta jau tukšos “Dinamo” vārtos.

Foto

“Jebkurš zaudējums ir sāpīgs. Viena vai desmit ripas ielaistas, tas neko nemaina, zaudējums ir un paliek zaudējums. Jā, mēs labi spēlējām, diemžēl sanāca tā, ka zaudējām,” atzina Kalniņš.

Maskavas CSKA komanda Rīgā ieradās kā Rietumu konferences vicelīdere, bet Latvijas galvaspilsētu pameta jau kā visas līgas vadošā komanda, apsteidzot Sanktpēterburgas SKA. Kalniņš tomēr nevēlējās CSKA izcelt citu komandu vidū.

“Visas komandas šajā līgā labi spēlē, tāpēc nevaru teikt, ka CSKA bija, kas īpašs. Nav tā, ka ir viena komanda, kas ir galvastiesu pārāka pār citām. Man pašam nav vieglāku vai grūtāku spēļu, atšķirība ir tikai tā, ka vienā spēlē ir mazāk metienu, citā vairāk,” bilda vārtsargs.

“Šī man nebija vieglāka, vai grūtāka spēle, jo vārtsargam tās jau viena no otras daudz neatšķiras. Pretinieki mainās, pret kādu jāspēlē nedaudz citādāk, bet tas arī viss,” Kalniņš neizcēla faktu, ka bija jāspēlē pret klubu, kura vārds hokeja pasaulē ir leģendārs.

“Hokejs ir mūsu darbs, tas ir tas, ko mums patīk darīt. Mūsu galvenā motivācija ir iet un uzvarēt jebkuru spēli. Paldies līdzjutējiem, kuri mūs joprojām atbalsta, tāpēc līdz sezonas beigām mums kā komandai jānospēlē labi,” sacīja vārtsargs.

Kalniņš šosezon savā KHL debijā 21 aizvadītā spēlē ir izcīnījis septiņas uzvaras, un viņu droši var uzskatīt par šīs sezonas lielāko Rīgas kluba atklājumu.

KHL sezonas turpinājumā rīdzinieki sestdien uzņems SKA, bet pirmdien uzsāks piecu spēļu izbraukuma sēriju, kuras laikā viesosies arī Tālajos Austrumos un Ķīnā. Rīgā klubs atgriezīsies janvāra beigās, uzsākot priekšpēdējo mājas spēļu sēriju šosezon.

Lasi vēl