K. Rēdlihs: Uz soliņa aizsargu spēli regulē Sandis Ozoliņš

Komentāri

Latvijas komandai Rīgas “Dinamo” vairāk jāpiemāna pretinieku vārtsargi, tad izdosies sasniegt vēlamo rezultātu, pastāstīja rīdzinieku aizsargs Krišjānis Rēdlihs. Tāpat hokejists pastāstīja par Sanda Ozoliņa ietekmi.

Rīdzinieki ceturtdien ar rezultātu 1:4 savā laukumā piekāpās Minskas “Dinamo” vienībai no Baltkrievijas. Latvijas komanda cieta otro neveiksmi pēc kārtas, kas seko pēc četru uzvaru sērijas. “Plānojām viņus pirmajā periodā spiest uz papēžiem, bet sanāca otrādi. Mēģinājām sākt ātri un agresīvi, gūstot vārtus vienādos sastāvos un arī vairākumā, taču tā nesanāca. Savukārt pretinieks savas iespējas izmantoja gandrīz par 100%,” stāstīja Rēdlihs.

Video: rīdzinieki ”Dinamo” derbijā piekāpjas Minskai

Nākamajos divos periodos komanda spēlējusi ātrāk un mērķtiecīgāk, taču nesekmējās ar momentu realizāciju. “Pēc pirmā perioda treneris ģērbtuvē teica, ka jāpamostas. Bija vārtu gūšanas iespējas. Vieni gūti vārti pirmajā vai otrajā periodā, vai trešās trešdaļas sākumā būtu daudz devuši. Mums jau patīk atspēlēties no lieliem rezultātiem, taču neguvām vārtus,” skaidroja aizsargs.

Oktobra beigās par “Dinamo” galvenā trenera Normunda Sējēja palīgu kļuva leģendārais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš, pēc kura pievienošanās rīdzinieki tika pie četrām uzvarām piecās spēlēs, bet tagad piedzīvoti divi zaudējumi pēc kārtas. “Uz soliņa aizsargu spēli regulē Sandis, bet treniņos notiek abu treneru mijiedarbība, te vienam, te otram strādājot ar aizsargiem,” atklāja Rēdlihs.

Foto: Rīgas ”Dinamo” cīņa ar Minskas ”Dinamo”

Oktobrī “Dinamo” cieta astoņus zaudējumus pēc kārtas, bet novembra pirmajā pusē tika pie četriem panākumiem pēc kārtas, kas bija ilgākā uzvaru sērija šosezon. “Viennozīmīgi pēc uzvaru sērijas ir augusi mūsu pārliecība. Jāpiemāna vairāk pretinieku vārtsargi, tad būs arī rezultāts,” secināja aizsargs.

Rīgas “Dinamo” ar 29 punktiem 33 mačos Rietumu konferences kopvērtējumā joprojām ir pēdējā vietā starp 14 komandām, bet no izslēgšanas turnīra zonas atpaliek par 22 punktiem. “Jāuzvar kādas 5-7 spēles, tad jāieskatās turnīra tabulā. Saprotu, ka Zagrebas “Medveščak” un Bratislavas “Slovan” uzvaras nenāk mums par labu. Tomēr nav jāskatās uz citiem, ir obligāti jāuzvar, jo katrs zaudējums mums ir sāpīgs,” stāstīja Rēdlihs.

Lasi vēl