Jānis Kalniņš – labākais KHL nedēļas vārtsargs

Komentāri

Rīgas Dinamo pārstāvošais Jānis Kalniņš nosaukts par KHL aizvadītās nedēļas labāko vārtsargu.

Kalniņš iepriekšējā nedēļā divos mačos palīdzēja Rīgas klubam tikt pie vienas uzvaras, ielaižot tikai vienus vārtus. Šobrīd 24 gadus vecais vārtsargs šajos mačos atvairīja 97,83% pretinieku metienu. Spēlē pret Kazaņas Ak Bars Kalniņš atvairīja visus 24 pretinieku metienus un pirmo reizi KHL karjerā palika “sausā”, savukārt sestdien pret Zagrebas Medveščak viņš tika galā ar 20 no 21 pretinieku raidījuma, bet rīdzinieki zaudēja ar 0:1.

Kad Rīgas Dinamo ir nākamā spēle? Ieskaties kalendārā!

Video: Kalniņa varoņdarbi un “sausā” spēle pret Ak Bars

Zīmīgi, ka starp šīm abām spēlēm Dinamo tikās arī ar Bratislavas Slovan, uzvarot pēcspēles metienos ar 2:1, taču šajā mačā Kalniņš palika rezervē, bet vārtus sargāja Jakubs Sedlāčeks. Šī ir pirmā reize šosezon, kad kāds no Rīgas Dinamo hokejistiem kādā no pozīcijām tiek nosaukts par KHL nedēļas labāko spēlētāju.

Foto: Jānis Kalniņš Rīgas Dinamo cietoksnī

Tikmēr par labāko aizsargu aizvadītajā nedēļā līga atzinusi Omskas Avangard zviedru leģionāru Ēriku Gustafsonu, kurš trīs spēlēs palīdzēja izcīnīt trīs uzvaras. Gustafsons šajos mačos tika pie pozitīva lietderības rādītāja +5, kā arī septiņas reizes meta pa vārtiem un bloķēja sešus metienus. Jāpiebilst, ka Toljati Lada aizsargs Kristaps Sotnieks aizvadītajā nedēļā guva vienus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Lasi vēl