Komentāri

Rīgas ”Dinamo” hokejisti, turpinot divu spēļu vizīti Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, svētdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē tiekas ar Čeļabinskas ”Traktor” komandu.

Rīgas “Dinamo” kapteinis Gints Meija pirms spēles sacīja, ka “Traktor” ir laba komanda, cīņa būs smaga, bet spēlei ir jābūt labai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tallinā viss ir labi. Hallē ir viss nepieciešamais. Tribīnes ir pilnas, atmosfēra ir laba. Spēlē būs svarīgi nevilkt ripas atpakaļ uz savu zonu, jo pretinieki uzreiz presingo. Jācenšas pēc iespējas vairāk turēties pretinieka zonā”.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl