Komentāri

Rīgas Dinamo kanādiešu uzbrucējs Koltons Gilīss pēc savainojuma gūšanas otrdien aizvadītajā KHL regulārā čempionāta mačā pret Pekinas Kunlun Red Star no Ķīnas laukumā cer atgriezties jau nākamajā mačā, izteicās pats hokejists.

Rīgas Dinamo otrdien pirmajā mačā pēc izlašu pārtraukuma ar 2:5 (1:0, 0:2, 1:2) savā laukumā piekāpās KHL debitantei Kunlun Red Star. Otrajā trešdaļā laukumu traumas dēļ bija spiests pamest viens no rīdzinieku līderiem Gilīss, kurš dueļa atlikušo daļu noraudzījās no malas.

“Otrajā trešdaļā, spēlējot mazākumā, sajutu stipras sāpes cirksnī un nevarēju turpināt spēli. Patiesībā, cirksnis mani nomāc jau pāris dienas. Vēl gan pilnībā nav skaidrs, kas notika. Ārsti un fizioterapeiti dara un darīs visu iespējamo, lai varētu spēlēt jau nākamajā spēlē,” sacīja hokejists.

VIDEO: Gilīs mačā pret Red Star dodas uz ģērbtuvēm

“Manuprāt, pret “Kuņluņ Red Star” spēlējām labi, diemžēl nespējām realizēt savas iespējas. Viņiem ir ļoti laba, uzbrūkoša komanda, ko viņi šoreiz pierādīja,” komentēja Gilīss. Pirms šī mača Rīgas Dinamo saistībā ar izlašu pārtraukumu bija nedēļu ilga pauze, kas turklāt tikusi izmantota lietderīgi. “KHL pārtraukumā mums bija ļoti daudz darba. Treneri darīja visu, lai uzturētu mūs formā. Bija daudz slidošanas, daudz darba zālē,” atklāja Gilīss.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl