Komentāri
Galjardi: Pirmā spēle Rīgas “Dinamo” rindās izdevās laba
Foto: dinamoriga.eu

Rīgas ”Dinamo” uzbrucējs Tīdžejs Galjardi savā debijas spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot rīdziniekiem ar 3:2 pieveikt Bratislavas ”Slovan”. Uzbrucējs maču vērēja pozitīvi, jo komandai bijušas vairākas iespējas gūt vārtus.

“Šī bija laba spēle. Ir kļūdas, kā jau tas pirmssezonas mačos notiek. Mēs joprojām strādājam pie taktikas. Man šī bija pirmā spēle “Dinamo” rindās un tā izdevās laba. Cerēsim, ka tāda būs arī sezona.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galjardi rezultatīvi asistēja trešo vārtu guvumā “Mums vairākums šodien izdevās. Bija vairākas iespējas gūt vārtus un vienu arī realizējām.” Uzbrucējs komandai pievienojās pirms nepilnām divām nedēļām “Šobrīd nav bijis nekas tāds, par ko varētu sūdzēties. Attieksme ir ļoti laba, kā arī komandas atmosfēra ir draudzīga un saliedēta. Treneri meklē labākos risinājumus un virknējumus. Joprojām rit pirmssezonas darbs.”

“Wingas” kausa izcīņā Rīgas ”Dinamo” nevar palīdzēt trīs kanādieši, kuri izsaukti uz Kanādas izlasi. “Šobrīd treneri grib pārbaudīt visus spēlētājus darbībā. Mums ir jābūt gataviem, ja kāds no spēlētājiem nevarēs spēlēt savainojuma vai kāda cita apstākļa dēļ. Šīs ir pārbaudes spēles. Viņi gatavojas olimpiskajām spēlēm. Nākamajā turnīrā Rīgā jau mēs būsim pilnā sastāvā un ceru, ka, pirmo reizi atrādoties saviem līdzjutējiem, parādīsim labāko spēli.” Nākamo turnīra spēli rīdzinieki aizvadīs rīt 16:00 pret Maskavas apgabala “Vityaz”.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl