Komentāri
FOTO: tas brīdis ir klāt! Sandis Ozoliņš Dinamo kreklā kāpj uz Arēna Rīga ledus
Foto: JEĻENA ĻEVŠINA

Rīgas Dinamo jaunais treneru asistents Sandis Ozoliņš atkal kāpis uz Arēna Rīga ledus, lai treniņā pirms gaidāmā mača ar Minskas Dinamo, hokejistiem nodotu savu pieredzi.

Kopš sezonas sākuma par Sējēja palīgiem strādā Aigars Cipruss, Ronalds Ozoliņš un Juris Klodāns, kurš atbild par vārtsargiem. Nu viņiem pievienojies arī Sandis Ozoliņš. Pašlaik 44 gadus vecais Ozoliņš par aiziešanu no profesionālā hokeja paziņoja 2014.gadā, kad tobrīd vēl bija Rīgas Dinamo kapteinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ozoliņš treniņā uz ledus bija līdz pat pēdējai minūtei. Šodienas rīta treniņā bija vērojams, ka sastāvā atgriezīsies Filips Toluzakovs uz Georgijs Pujacs, kuri tikuši galā ar savainojumiem, savukārt treniņā nepiedalijās Tims Sestito, kuru pret Vityaz sāpīgi iegrūda vārtu konstrukcijā, un viņa vietā otrajā maiņā ar Miku Indraši un Miķeli Rēdlihu spēlēja Māris Bičevskis.

Foto

Spēlētāju maiņas mačam ar Minskas Dinamo

Uzbrucēju virknējumi:

Šags- Gillis- Meija

M.Rēdlihs – Bičevskis – Indrašis

Toluzakovs- Sčastļivijs- Kulda
Saulietis – Pavlovs – Lipsbergs
Aizsargu pāri:
Cibuļskis – Galviņš
Malens – Pujacs
Kr.Rēdlihs – J Rēdlihs
Zīle

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl