Komentāri

Pirmdien KHL regulārā čemponāta spēlē starp Rīgas “Dinamo” un Novosibirskas “Sibir” ar ļoti asu spēka paņēmienu izcēlās rīdzinieku uzbrucējs Kaspars Saulietis. Sociālajos tīklos hokeja līdzjutēji uzskatīja, ka spēka paņēmiens bijis ”netīrs”, un pats Saulietis bija spiests situāciju izskaidrot.

Trešā perioda izskaņā Rīgas ”Dinamo” centās uzsākt uzbrukumu un iemeta ripu ”Sibir” aizsardzības zonā. Pie ripas nokļuva mājinieku aizsargs Georgijs Mišarinu, taču ātri vien hokejists attapās uz ledus. Kā sociālajā vietnē ”Facebook” raksta pats hokejists, tad viņam nav bijusi vēlme pretinieku savainot un, viņaprāt, spēka paņēmiens izdevies ”tīrs”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Saulieša situācijas izklāsts

Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Video: asais un efektīvais spēka paņēmiens

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl