Komentāri
FOTO: Rīgas ”Dinamo” pozitīvā gaisotnē aizvada treniņu un gatavojas duelim ar ”Medveščak”
Foto: JEĻEŅA ĻEVŠINA

Rīgas “Dinamo” KHL regulārā čempionāta mačā plkst. 19.30 ”Inbox.lv” ledus hallē Piņķos cīnīsies ar Zagrebas “Medveščak” vienību. Abas vienības jau nesen tikās, kad ļoti sīvā duelī minimālu uzvaru ar 1:0 izcīnīja Horvātijas komanda.

Rīta treniņā uzsvars tika likts uz divcīņām pie apmalēm, kas uz mazā “Inbox.lv” ledus halles laukuma būs īpaši nozīmīgas. Tā pat arī tika slīpēts vairākums, kur būs redzamas dažas izmaiņas vakara spēlē. Pirmās maiņas uzbrukuma trijos veidos Dārziņš, Bičevskis un Indrašis. Rīgas ”Dinamo” Piņķos aizvadīs divus mačus, jo sestdien duelis ar Bratislavas ”Slovan” arīdzan paredzēts šajā hallē.

Foto: Rīgas ”Dinamo” treniņš Piņķos

Foto: Zagrebas ”Medveščak” gatavošanās mačam ar ”Dinamo”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl