Dinamo vārtsargs Kalniņš: Šī noteikti bija mana grūtākā spēle KHL

Pievienot komentāru
Dinamo vārtsargs Kalniņš: Šī noteikti bija mana grūtākā spēle KHL
Foto: SKA.RU

  Pretinieks izdarīja ļoti daudz metienu, bija spēcīgs un meistarīgs, tāpēc šī bija grūtākā līdz šim Kontinentālajā hokeja līgā aizvadītā spēle, pēc cīņas atzina Rīgas Dinamo šīs sezonas debitants vārtsargs Jānis Kalniņš.

Dinamo ceturtdien viesos ar 1:4 zaudēja KHL līdervienībai Sanktpēterburgas SKA, ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Kalniņš, aizvadot savu piekto spēli KHL karjerā, atvairīja 35 no 39 pretinieku metieniem, tiekot atzīts par labāko Latvijas kluba rindās.

“Šī noteikti bija mana grūtākā spēle KHL. Metienu bija daudz, pretinieks ļoti spēcīgs un meistarīgs. Bija, ko darīt vārtos,” Rīgas Dinamo citē Kalniņa teikto pēc spēles.

“Biju ļoti priecīgs par man doto iespēju, spēlēt pret tādu komandu kā SKA. Pats kādreiz skatījos uz tādiem spēlētājiem kā Pāvels Dacjuks un Iļja Kovaļčuks, kā viņi spēlē NHL. Un tagad pašam iespējā pret tādiem būt laukumā. Sajūtas ir ļoti patīkamas,” atzina ripu ķērājs.

“Lieli meistari gūst labus vārtus. Trešajā un ceturtajā vārtu zaudējumā nogulējām aizsardzībā un īsti variantu vairs nebija,” Kalniņš uzsvēra pretinieku meistarību.

“Ko mainīt? Īsti nemāku teikt, tas ir treneru pārziņā. Mums treneru uzdotais ir jāpilda, bet ja to nedarām, tad rezultāts ir tāds, kāds tas ir,” atzina 24 gadus vecais vārtsargs.

Nākamo spēli rīdzinieki, noslēdzot trīs izbraukuma maču sēriju, sestdien aizvadīs pret CSKA komandu.

Lasi vēl