Komentāri
“Dinamo” spēļu prognozētāja Eva tiek pie telefona, Jānis un Lelde pie “Viaplay” abonementiem
Foto: PEXELS.COM

Rīgas “Dinamo” spēļu prognozētāji novembrī tiks jau pie četrām balvām – “Just5” viedtālruņa, 3 biļetēm uz “Dinamo” spēli un 2 “Viaplay” abonementiem.

Eva (eek…@inbox.lv) ir tā laimīgā meitene, kura turpmāk varēs lietot “Just5 Freedom” viedtālruni. Normunds (nor…@inbox.lv) iegūs trīs biļetes uz “Dinamo” spēlēm, savukārt Jānis (jan…@gmail.com) un Lelde (lel…@inbox.lv) varēs sešus mēnešus hokejam sekot līdzi “Viaplay” platformā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dinamo prognožu spēle turpinās ar decembrī. Seko līdzi informācijai portālā Skaties.lv – arī decembrī veiksminieki tiks pie “Just5” viedtālruņa, biļetēm uz “Dinamo” spēli un “Viaplay” abonementiem!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl