Komentāri
“Dinamo” spēļu prognozētāja Eva tiek pie telefona, Jānis un Lelde pie “Viaplay” abonementiem
Foto: PEXELS.COM

Rīgas “Dinamo” spēļu prognozētāji novembrī tiks jau pie četrām balvām – “Just5” viedtālruņa, 3 biļetēm uz “Dinamo” spēli un 2 “Viaplay” abonementiem.

Eva (eek…@inbox.lv) ir tā laimīgā meitene, kura turpmāk varēs lietot “Just5 Freedom” viedtālruni. Normunds (nor…@inbox.lv) iegūs trīs biļetes uz “Dinamo” spēlēm, savukārt Jānis (jan…@gmail.com) un Lelde (lel…@inbox.lv) varēs sešus mēnešus hokejam sekot līdzi “Viaplay” platformā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dinamo prognožu spēle turpinās ar decembrī. Seko līdzi informācijai portālā Skaties.lv – arī decembrī veiksminieki tiks pie “Just5” viedtālruņa, biļetēm uz “Dinamo” spēli un “Viaplay” abonementiem!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl