Komentāri
Dinamo konkursa uzvarētāji ies uz spēlēm un skatīsies hokeju Viaplay
Foto: PEXELS.COM

Precīzākie un veiksmīgākie Rīgas Dinamo prognožu spēles uzvarētāji oktobrī varēs ar draugiem baudīt Dinamo spēli Arēnā Rīga un Viaplay platformā.

Novembris Rīgas Dinamo hokejistiem sākās ar Sanda Ozoliņa kāpšanas uz treneru soliņa un fantastisku uzvaru pār Minskas Dinamo. Savukārt par precīzām prognozēm oktobrī sešas biļetes uz Rīgas Dinamo laimējis Vladimirs (vla….@inbox.lv). Ja Vladimiram kopā ar draugiem būs jādodas Arēnu Rīga, Linda (rez…….@gmail.com) un Dainis (dai@inbox.lv) Dinamo hokejistu sniegumam turpmāk varēs sekot līdzi Viaplay platformā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dinamo prognožu spēle turpinās ar novembrī. Seko līdzi informācijai portālā Skaties.lv – novembrī veiksminieki tiks pie jaunām un interesantām balvām!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl