Rīgas “Dinamo” hokejisti sestdien savā sezonās pēdējā mačā Kontinentālās hokeja līgas  regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar 3:2 pārspēja Ņižņekamskas “Neftekhimik” komandu.

“Dinamo” rindās ar vārtu guvumiem pamatlaikā izcēlās Lauris Dārziņš un Guntis Galviņš. Savukārt pēcspēles metienu sērijā uzvaru atnesa Filipa Toluzakova precīzais “bullītis” un vārtsarga Jāņa Kalniņa lieliskā spēle.

Sezonas pēdējā mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja viesi, kuru rindās izcēlās Pāvels Porjadins, raidot ripu Kalniņa sargātajā cietoksnī. Pirms tam rīdzinieki izturēja mazākumu, taču pēc tā beigām nespēja nosargāt savu vārtu priekšu. Tiesa, dažas minūtes vēlāk pēdējos mačos rezultatīvi spēlējošais Dārziņš pēc pretuzbrukuma panāca neizšķirtu 1:1.

Foto

Turpinājumā jau aktīvāki bija “Dinamo” hokejisti, divas minūtes pirms perioda beigām Galviņam izvirzot mājiniekus vadībā. Arī otrā perioda vidus mājiniekiem nebija veiksmīgs, jo Rihards Gīnge vairākumā panāca izlīdzinājumu. Trešdaļas beigās Rīgas hokejisti atkal bija aktīvi pie pretinieku vārtiem, taču rezultātu tas nenesa.

Trešais periods iesākās abām komandām apmainoties ar neizmantotiem vairākumiem, bet septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām rīdzinieki zaudēja rezultatīvo Dārziņu, jo viņam pa roku trāpīja komandas biedra mestā ripa. Dārziņš devās uz ģērbtuvi, bet “Dinamo” nespēja nokārtot uzvaru pamatlaikā.

Arī pagarinājums noslēdzās neizšķirti, līdz ar to uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles metienu sērijā. Pēc pirmajiem trim mēģinājumiem rezultāts sērijā bija 1:1, Latvijas komandā “bullīti” realizējot Mikam Indrašim. Turpinājumā lieliski vārtos darbojās Kalniņš, kurš neļāva pretiniekiem gūt uzvaru, kamēr arī “Dinamo” hokejisti pirmajos divos mēģinājumos neguva vārtus. Kalniņš neitralizēja arī viesu sesto mēģinājumu, bet Toluzakovs savu “bullīti” iemeta, nodrošinot rīdziniekiem uzvaru.