Komentāri

Rīgas “Dinamo” pēc 12 spēļu pārtraukuma pie izcīnīta punkta Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) otrdien tika ar milzīgu pašatdevi, tāpēc spēlētāji pelnījuši pateicību, lai arī neizdevās pārtraukt zaudējumu sēriju, pēc neveiksmes cīņā ar Maskavas CSKA komandu atzina Latvijas kluba galvenā trenera pienākumu izpildītājs Ģirts Ankipāns.

Rīgas “Dinamo” otrdien viesos pagarinājumā ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:0, 0:1) zaudēja vieniem no līgas grandiem – CSKA. Rīdzinieki, pie kuru stūres debitēja Ankipāns, cieta jau 13 zaudējumu pēc kārtas, tomēr pēdējo reizi punktus KHL čempionātā viņi izcīnīja vien 28.augustā, pēc tam 12 mačos pēc kārtas zaudējot pamatlaikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ļoti smaga spēle, taču varam priecāties, ka vienu punktu izcīnījām ar milzīgu pašatdevi. Mums jāturpina šis ceļš, jo tikai ar pašatdevi varam izkļūt no situācijas, kurā šobrīd atrodamies,” Ankipāna teikto pēc spēles citē krievu mediji.

Video: Rīgas ”Dinamo” atņem punktu varenajai Maskavas CSKA

Treneris uzsvēra, ka komanda parādījusi raksturu. “Paldies spēlētājiem par pašatdevi,” piebilda treneris. Tāpat viņš atzina, ka Jānis Kalniņš, kurš šajā mačā atvairīja 35 no 38 pretinieku metieniem, ir pelnījis komandas pirmā vārtsarga lomu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl